Dojezdová mapa

Dojezd do Žďáru nad Sázavou:
  • od Jihlavy (D1 exit 119 Velký Beranov) - cca 29 km, po příjezdu do Žďáru n.S. na kruhovém objezdu odbočíte vlevo (na třetí odbočce), dále na světelné křižovatce rovně, přes náměstí dolů a tam na světelné křižovatce rovně a poté první odbočka vlevo na parkoviště u Domu kultury.
  • od Velké Bíteše (D1 exit 162 Velká Bíteš) - cca 45 km - po příjezdu do Žďáru n.S. na kruhovém objezdu rovně (na druhé odbočce), dále na světelné křižovatce rovně, přes náměstí dolů a tam na světelné křižovatce rovně a poté první odbočka vlevo na parkoviště u Domu kultury.
  • od Prostějova - po příjezdu do Žďáru n.S. jedete rovně až na světelnou křižovatku,kde odbočíte vpravo, přes náměstí dolů a tam na světelné křižovatce rovně a poté první odbočka vlevo na parkoviště u Domu kultury.
  • od Pardubic - po příjezdu do Žďáru nad Sázavou pojedete stále rovně až po pravé straně uvidíte Zimní stadion po něm rovně je sídliště se dvěma přechody, kde za druhým přechodem odbočíte vpravo na parkoviště u Domu kultury.
  • od Havlíčkova Brodu po příjezdu do Žďáru nad Sázavou jedete stále rovně, z kopce dolů přes most a na světelné křižovatce odbočíte vlevo a poté opět vlevo na parkoviště u Domu kultury.
Všechna parkoviště jsou na dojezdové mapě vyznačena. V případě, že na parkovišti u Domu kultury nebude místo, pošle vás pořadatelská služba na parkoviště za mostem u Městského úřadu, nebo na parkoviště u Zimního stadionu.

GPS souřadnice místa konání sjezdu jsou: 49°33'58.344"N, 15°56'16.792"E


Otevřít mapu v novém okně